Досвід УКД в роботі з абітурієнтами на освітньому бранчі «Жити між тривогами»
03 жовтня 2024 05:10
Досвід УКД в роботі з абітурієнтами на освітньому бранчі «Жити між тривогами»

3 жовтня на Промприладі відбувся освітній бранч «Жити між тривогами», під час якого представники освітніх закладів обговорили теми обміну досвідом, думками та ідеями щодо актуальних питань та проблем освіти воєнного часу.

Університет Короля Данила на нетворкінгу представляла проректорка з соціальної та профорієнтаційної роботи Іванна Бабецька. Під час панельної дискусії «Співпраця між ліцеями та університетами: як допомогти учням зробити правильний вибір?» вона розповіла про приклади подій та ініціатив, які сприяють цьому процесу, зокрема про досвід проєкту SchoolHub.

«В Університеті Короля Данила ми сповідуємо основну мету - допомогти випускникам шкіл зробити правильний вибір професії. В умовах сучасного світу, коли обрання майбутньої спеціальності стає дедалі складнішим, наша ціль - надати підтримку й знання, які допоможуть молоді визначитися з вибором професії», - зазначила проректорка з соціальної та профорієнтаційної роботи Іванна Бабецька.