Досвід проходження Третьої зимової школи «Бренд науковця та цифровізація освіти»
20 березня 2023 04:03

Представники кафедри філології та перекладу Університету Короля Данила відвідали майстер-клас за матеріалами Третьої зимової школи «Бренд науковця та цифровізація освіти» від ГО «Інноваційний Університет».

Досвідом проходження зимової школи поділилась асистентка кафедри Софія Зелінська.

шггшшг

«Цінно, що досвід проходження зимової школи від ГО «Інноваційний Університет» можна розділити з колегами з кафедри та спільно працювати над експертністю. Тренінги та майстер-класи проведені в рамках школи дозволити подивитись на представників наукової царини під багатьма неочікуваними кутами, за що щиро вдячна організаторам. Сподіваюсь, отримані знання та навички підуть на користь роботі кафедри», - ділиться Софія Зелінська.

«Громадську організацію «Інноваційний університет» було створено прогресивними освітянами та науковцями країни для сприяння розвитку, підтримки освітніх й наукових ініціатив в Україні, розвитку партнерства між різними інституціями на основі принципів відкритості, прозорості, законності, професійності та ефективності», - пише організація про себе на сайті.