До річниці повномасштабного вторгнення студенти та викладачі УКД доєдналися до випуску кліпу
23 лютого 2023 10:02

21 лютого, в Університеті Короля Данила відбулося два цікаві заходи - концерт акустичної патріотичної музики та презентація відеокліпу “Діти за мир у всьому світі”, до організації яких були задіяні студенти кафедри музичного мистецтва УКД спільно з вихованцями продюсерського центру STAR TEAM.

На концерті звучали відомі сучасні та легендарні українські пісні - юні артисти показали не лише свій музичний талант, але також і те, як активно вони відстоюють культурний фронт. Фінальною частиною свята була презентація відеороботи “Діти за мир у всьому світі”, який випустили викладачі УКД та вихованці продюсерського центру STAR TEAM.