Благодійний аукціон
28 квітня 2023 03:04
Благодійний аукціон

Задля продовження втілення волонтерських ініціатив студентів та викладачів УКД та збору коштів на ЗСУ в межах святкування Днів університету 3 травня о 13 годині відбудеться благодійний аукціон.

Лоти, представлені на аукціоні, запропоновані викладачами університету та Фахового коледжу. З-поміж них: футбольний м’яч від ректора, похід Карпатами від Руслана Жирака, гра в бандерівську мафію від Лідії Федик, запис спільного каверу від Сергія Лазановського, похід в СІЗО від Сергія Репецького, сучасна електронно-обчислювальна машина від Тараса Стисла, картини від Галини Кухар та Ольги Петрів, консультації щодо відкриття підприємницької діяльності від Наталії Гавадзин, катання на сапбордах від Миколи Книгницького, участь у зніманні, монтажі та публікації кепшина на телеканалі «Суспільне» від Наталії Димніч, а також сертифікат безпроблемної парковки від охоронців, сертифікат на безкоштовну каву впродовж тижня від «Галереї смаку» та ще багато інших не менш цікавих лотів.

Доєднуйтесь - буде цікаво! Лише спільними зусиллями можемо допомогти нашим захисникам!