Зустріч з роботодавцями
28 вересня 2021 10:09
Зустріч з роботодавцями

В рамках проєкту «Зустріч з роботодавцями» для студентів спеціальностей 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» була проведена лекція «Як заробити на криптовалютах. Основи інвестицій та трейдингу».

На запрошення завідувачки кафедри управління та адміністрування Світлана Шинкар (Svitlana Kupryk - Shynkar) лекцію провів Василь Павлюк - керівник крипто-клубу «Коло», голова Асоціації бізнесу Прикарпаття.

Під час заходу студенти обговорювали наступні питання:

- Види криптовалют

- Правовий статус криптовалюти в Україні та світі

- Крипто біржі

- Ризики інвестицій в криптовалюти

- Що краще: майнінг, стейкінг, інвестування чи трейдинг?

Яке майбутнє криптовалют у світі?

Провівши лекцію, Василь Павлюк також зустрівся з директоркою Центру проєктної діяльності та зв’язків з громадськістю УКД Аронець Лесею. Зустріч була присвячені аспектам майбутньої співпраці в рамках молодіжного бізнес-хабу.