Зустріч з головою НСЖУ Сергієм Томіленком та журналістами
13 травня 2022 04:05
Зустріч з головою НСЖУ Сергієм Томіленком та журналістами

13 травня в Університеті Короля Данила відбулася зустріч з головою НСЖУ Сергієм Томіленком та журналістами, які знайшли прихисток на Івано-Франківщині.

Зустріч пройшла у форматі засідання круглого столу «Професійна солідарність: єднаймося задля перемоги України».

Свої думки про професійну солідарність висловили ректор Університету Короля Данила Мирослав Луцький, Голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко, член спілки журналістів, проректор УКД з наукової роботи Олександр Острогляд та журналісти, які були змушені покинути своє місто і звичне життя через війну.

Окрім питань солідарності та ролі університету у вихованні фахових журналістів, в рамках круглого столу також обговорили безпеку журналістів під час виконання завдань в «гарячих точках» України. Адже журналісти на війні фіксують воєнні злочини, показують світу правду про агресію окупанта і відвагу наших захисників.

Дякуємо за зустріч та змістовну розмову!