Знайомимо з кумирами!
15 липня 2022 02:07
Знайомимо з кумирами!

Студентка Фахового коледжу УКД Анастасія Михайлюк посіла перше місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Її дослідження ґрунтується на мовному матеріалі YouTube-контенту Ірини Вихованець (Фіїнки).

Команда УКД, разом з журналістами телерадіокомпанії Вежа, вирішили зробити Насті приємний сюрприз та запросили пані Ірину.

Зустріч, як і очікувалось, викликала безліч позитивних емоцій та пройшла дуже тепло. Обговорили важливість знань про автентичну українську культуру, а ще дійшли до висновку, що займатись наукою може бути дуже весело, якщо досліджуєш те, що любиш.

Дякуємо журналістам за співпрацю, Насті за її фахове дослідження та Ірині за те, що охоче погодилась на зустріч!