02 грудня 2021 01:12

2 грудня відбулись Збори членів первинної організації Національної спілки журналістів України Університету Короля Данила. За результатами голосування було обрано секретаря первинної організації НСЖУ УКД - Віру Качмар та її заступницю Лідію Вітранчик.

Також члени первинної організації НСЖУ УКД обрали делегатів на 13-ту звітно-виборчу конференцію Київської організації Національної спілки журналістів України. Ними стали Наталія Димніч та Віра Качмар.

На зборах була присутня секретар Національної спілки журналістів України Вікторія Плахта, яка привітала з входом в число членів НСЖУ професорку кафедри права УКД Тетяну Гуменюк та завідувача кафедри права Ігоря Огерука.