16 березня 2022 02:03

Викладачі та студенти УКД з гостинцями провідали Івано-Франківський обласний дитячий психоневрологічний санаторій, де перебуває 62 дітей, які не мають батьків або як втратили батьків під час війни Росії з Україною.

«Війна - це біль. А коли ти бачиш налякані дитячі очі - це нестримний біль. Ці діти прибули із гарячих ліній фронту. Але вони сповнені енергії та добра. Наше завдання – створити безпечний простір, у якому б дитина відчула себе у безпеці», - поясняє проректорка з соціально-виховної роботи УКД Іванна Бабецька .