23 грудня 2021 10:12

В Університеті Короля Данила пройшов ХХІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. Участь в ньому взяло 178 школярів 3-11 класів з різних куточків Івано-Франківської області.

«Гордість приймає від того, що попри складність проведення конкурсу через карантинні обмеження, команді УКД вдалось забезпечити безпечні та комфортні умови для учасників. Українська мова нас об'єднує. І дух захоплює від того, з яким нестримним бажанням і жагою знань діти сьогодні пишуть роботи. За цими дітьми майбутнє нашої держави», - ділиться враженнями директорка Коледжу УКД Інна Данилюк.