27 серпня 2020 03:08

26 серпня 2020 року в Університеті Короля Данила відбувся щорічний Форум керівників закладів освіти міста Івано-Франківська «Реалізація ціннісних пріоритетів особистості та громади міста на засадах європейських вимірів якості освіти».

В рамках заходу представники закладів освіти обговорили особливості організації навчального року 2020-2021, основні пріоритети освітньої діяльності та безпеку освітнього середовища (дітей та всіх працівників).

Університет Короля Данила попри усі складнощі готовий до нового навчального року як в офлайн, так і в онлайн режимі.

«Навчання ми розпочнемо 15 вересня. Воно відбуватиметься згідно з розкладом та графіком занять, які ми підготували заздалегідь. В УКД зараз активно працюємо над тим, щоб навчання асоціювалось з безпекою та дбайливим ставленням до здоров’я кожного студента, але ті виклики, з якими зіткнулись жодним чином не повпливають на якість освіти», - переконує перший віцепрезидент УКД Мирослав Луцький.