20 січня 2022 05:01

З метою удосконалення та створення нових можливостей в природоохоронній сфері Університет Короля Данила підписав меморандум про співпрацю з Карпатським біосферним заповідником (Закарпатська обл., м. Рахів).

Підписання меморандуму передбачає розширення співпраці та зміцнення різнобічних зв’язків організацій. Зокрема, ключовими положеннями підписаного меморандуму передбачено:

- вдосконалення професійної підготовки науково-педагогічних працівників УКД та працівників КБЗ шляхом підвищення кваліфікації та стажування, здійснення наукових досліджень;

- проходження здобувачами УКД практики в Карпатському біосферному заповіднику;

- проведення спільних конференцій, симпозіумів, воркшопів;

- впровадження цифрових технологій в природоохоронну сферу тощо.

Очікуємо плідної співпраці та швидких результатів!