Турнір з мініфутболу задля підтримки дітей, чиї батьки загинули захищаючи рідну землю.
18 червня 2022 01:06

18 червня Університет Короля Данила спільно з партнерами Івано-Франківським зональним відділом Військової служби правопорядку провели турнір з мініфутболу задля підтримки дітей, чиї батьки загинули захищаючи рідну землю.

Таких діток в Івано-Франківській громаді є 15. В рамках турніру були зібрані кошти, за які дітям придбаються необхідні речі та подарунки.

В турнірі брали участь команди «UKD-BLAGO-VENTA», Військової частини 1241 Національної гвардії України, Тернопільському зональному відділу Військової служби правопорядку, Івано-Франківського зонального відділу Військової служби правопорядку, Івано-Франківського обласного військового комісаріату.

Зі словами про вдячність героям та нескінченну пам‘ять про них виступили ректор УКД Мирослав Луцький та начальник Івано-Франківського зонального відділу Військової служби правопорядку Остап Пушкар.

Почесні гості турніру - начальник управління спорту та молодіжної політики Орест Оклієвич та начальник відділу в Івано-Франківській області Міністерства у справах ветеранів України Володимир Веркалець.

Висловлюємо подяку також партнерам заходу; Івано-Франківський зональний відділ Військовою служби правопорядку, ЗВО «Університет Короля Данила», Компанія «Blago developer», Компанія «VENTA», ТОВ «Девайтіс», Театр кіно Люм’єр, інтернет магазин – 7DREAMSPORT, Фонд розвитку «ІНВАСПОРТ» в особі Василя Ковальчука.

Дякуємо усім учасникам ??