«Школа має талант-2022»
05 квітня 2022 11:04
«Школа має талант-2022»

Талановиті діти обирають Університет Короля Данила!

Адже участь в конкурсі «Школа має талант-2022» дозволяє отримати грант на безкоштовне навчання.

Цього річ конкурс відбуватиметься в онлайн-форматі та проходити в кілька етапів.

Реєстарція https://forms.gle/ogDZBmT25PDm5aTL9

1 й етап – відбірковий; Учасники надсилають фото- , відео- матеріали до 29 квітня 2022 включно на електронну адресу Конкурсу відповідно до жанру або завантажують на Google-диск чи YouTube, посилання на які відправляють на зазначену електронну адресу. Формат відео - MOV, MP4, AVI

В залежності від жанру надсилати матеріали на такі адреси:

1. Вокал - vocal.shmt.ukd@gmail.com

2. Театральне мистецтво – theatre.shmt.ukd@gmail.com

3. Хореографія – dance.shmt.ukd.@gmail.com

4. Довільний жанр – original.shmt.ukd@gmail.com

5. «ART picture» – art.shmt.ukd@gmail.com

2 й етап – фінальний – беруть участі ті, хто пройшов відбірковий етап. На фінальному етапі журі обирає переможців з усіх учасників по кожній категорії у кожній номінації.

Призовий фонд конкурсу:

3 місце – частковий грант на навчання (оплата 25% вартості навчання в УКД);

2 місце – частковий грант на навчання (оплата 50% вартості навчання в УКД);

1 місце – грант на навчання (оплата 100% вартості навчання в УКД). Розмір грошової винагороди призерів конкурсу команда УКД перераховує на потреби ЗСУ!

Обирайте Університет Короля Данила!