Результати проєкту "Школа має талант - 2022"
17 травня 2022 04:05
Результати проєкту "Школа має талант - 2022"

Попри усі складнощі, Університет Короля Данила продовжує дарувати талановитим школярам можливість безкоштовного навчання!

У травні 2022 року наша команда провела вже знайомий молоді конкурс «Школа має талант» у дистанційному форматі.

Метою конкурсу талантів є розвиток та підтримка творчих здібностей учнівської молоді, популяризація вищої освіти та сприяння розвитку культури серед молодого покоління.

Роботи здібних учасників оцінювало професійне журі та обрали переможців, які отримали повні чи часткові гранти на навчання. Ці гранти дозволяють переможцям навчатись безкоштовно в Університеті Короля Данила, а призерам отримати змогу оплачувати лише частину від вартості навчання. Отримання грантів переглядається за результатами кожної сесії. Отримати гранти та подарунки, за участь ви можети у відділі маркетингу до 30 червня 2022р.

Кошти з призового фонду конкурсу наша команда передала на потреби ЗСУ.

А зараз знайомимо вас з переможцями та призерами конкурсу «Школа має талант 2022» у п‘яти категоріях:

Хореографія:

1 місце - Криса Ольга (Танцювальна студія «Максимал»)

2 місце - Дует  «Мамо, не плач, я повернусь весною» (Студія сучасного танцю «Memory» (Тлумацького Будинку дитячої та юнацької творчості)

3 місце – «Вони згасли, мов зорі» (Студія сучасного танцю «Memory» (Тлумацького Будинку дитячої та юнацької творчості)

Art-жанр:

1 місце - Годованська Олена (Великомостівський ОЗЗСО |-||| ступенів)

2 місце - Ленів Юрій (Калуський ліцей № 6)

3 місце - Байдюк Кіра (Івано-Франківський фізико-технічний ліцей)

Довільний жанр:

1 місце - Вікторія Трутенко

2 місце - Miroslav Malona (Дубовецький ліцей)

3 місце - Cофія Гавриленко (Броварський НВК)

Театральне мистецтво:

1 місце – Королик Вікторія (фізико-технічний ліцей)

2 місце - Багринівська Вікторія (Калуський ліцей №10)

3 місце - Шолопак Оксана (Перегінський будинок дитячої та юнацької творчості Перегінської селищної ради. Гурток «Театральне мистецтво»).

Вокал:

1 місце – Чернецька Марія (Грабицька гімназія 1)

2 місце - Смалюх Марія (Яблунський ліцей)

3 місце - Анастасія Гончарова (КУ Пологівський ліцей №5)

Гран-прі - Чернецька Марія  (Грабицька гімназія 1)

Вітаємо! Чекаємо в сім‘ї УКД!