10 березня 2020 02:03

Проректор з міжнародної діяльності в Університеті Короля Данила Леся Лазорівна Аронець стала координаторкою проєкту «Озеленення України» в Івано-Франківській області. 20 березня у межах проєкту учасники з різних регіонів мають висадити 1 000 000 дерев. Це відбуватиметься протягом 24-х годин. Таку акцію присвячують Міжнародному дню лісів. «Проєкт, в першу чергу, несе дуже цікаву мету – підняття екологічної свідомості та заява про те, що Україна не із таких країн, які нищать природу, а навпаки – дбає про природу. І дуже приємно, що така акція починається з України. Коли в Давосі тільки говорили про це, Україна вже почала діяти», – сказала Леся Аронець. Першими в області почав діяти Університет Короля Данила. 30 січня УКД підписав меморандум про участь в проєкті та став першим закладом вищої освіти, який відгукнувся на ініціативу «Озеленення України».

Також меморандум про участь в проєкті підписали Івано-Франківський міський виконавчий комітет (міський голова - Р.Марцінків), Верховинська районна рада (голова -Шкіндюк І), Косівська районна рада (голова -Ванджурак П), Промприлад «Реновація» (Директор -Василик), Івано-Франківська ТПП (Віце- президент БартківІ), ГО «Захист Є!» (Голова правління -Мельник Р). Зараз зареєстровано понад 300 волонтерів, готових долучитися до акції «Озеленення України» в Івано-Франківській області.