06 квітня 2021 01:04
Підписання меморандумів з новоствореними ОТГ

З метою створення сприятливих умов для розвитку освіти і науки, спорту та дозвілля, організації та проведення спільних науково-практичних, навчальних, методичних, спортивних, інформаційних та комунікативних заходів і обміну досвідом Університет Короля Данила здійснює підписання меморандумів з новоствореними ОТГ.

Меморандум передбачає наступні пріоритетні напрямки та сфери взаємного співробітництва: - інформаційну співпрацю; проведення спільних науково-практичних, навчальних, - методичних, правоосвітніх, спортивних, інформаційних та комунікативних заходів (конференцій, семінарів, тренінгів, круглих столів, нарад, ділових зустрічей, «дні відкритих дверей», тощо); обмін досвідом та кращими практиками. Кожна співпраця передбачатиме певні акценти.Підписання меморандумів з новоствореними ОТГ

Так, для Дзвиняцької ОТГ цікаві проєкти туристичних маршрутів та відновлення втрачених пам‘яток архітектури; для Солотвинської селищної ради студенти й викладачі УКД готуватимуть проєкти озеленення та ландшафтного дизайну; зацікавлення в представників Калуської міської ради викликали проєкти студентів та викладачів щодо економічного розвитку громад та їх юридичного супроводу; Долинську ОТГ цікавлять проєкти з енергоощадності, промислового і цивільного будівництва; Тисменецька ОТГ високо оцінила студентські проєкти щодо благоустрою території ОТГ та розробки логотипів бренду для ОТГ.

Також Університет Короля Данила підписав меморандум про співпрацю з об’єднанням місцевих рад «Асоціація розвитку об’єднаних територіальних громад Прикарпаття».
Підписання меморандумів з новоствореними ОТГ

В майбутньому УКД планує продовжити співпрацювати з ОТГ та допомогти громадам реалізувати необхідні для них студентські проєкти.