14 червня 2022 11:06
«Ніколи знову»

Університет Короля Данила спільно з компанією blago developer запрошують на вокальну докудраму «Ніколи знову» режисера Олексія Лейбюка.

Тема унікальної вокальної докудрами «Ніколи знову» - злочини, котрі чинили московські загарбники на заході України у XX столітті.

южет дійства побудований на піснях і розповідях очевидців тих подій. Вокальна докудрама організовується за участі заслуженої артистки України Галини Баранкевич та співачки Ксенії Пранничук, які виконуватимуть старовинні українські і лемківські пісні. Писемні спогади читатимуть учениці Дитячої театральної майстерні.

Під час прем’єри відбудеться презентація нового творчого проєкту Галини Баранкевич під назвою «ЕТНОФОРМАЦІЯ» та відкриття нового творчого майданчика «Простір лабораторії» в Університеті Короля Данила.

Прем’єра докудрами запланована 26 червня о 19:00 в Університеті Короля Данила («Простір лабораторії»). Купити квитки можна у касі кінотеатру «Люм’єр» (м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 3), 096 050 5051.

Усі кошти від реалізації квитків будуть передані на потреби ЗСУ