Нагородження переможців турніру «King of CS:GO» від Університету Короля Данила.
16 червня 2021 01:06
нагородження переможців турніру «King of CS:GO» від Університету Короля Данила.

Сьогодні в Університеті Короля Данила відбулось нагородження переможців турніру «King of CS:GO» від Університету Короля Данила.

Турнір проводиться в УКД вперше, проте, наша команда планує зробити його щорічним, адже кількість учасників та їх реакції показують актуальність такого типу заходів.

Учасниками турніру стали учні 9-11 класів. І завдяки своєму захопленню грою CS вони отримали змогу навчатись в УКД абсолютно безкоштовно!

Переможцями першого турніру «King of CS:GO» стали учасники команди «k0noha»: Грицак Олег, Михайлишин Захар, Залинський Андрій, Бабій Віктор, Лазар Євгеній. Хлопці навчаються в Надвірнянському ліцеї «Престиж» та Ліцеї №1.

Переможці отримали грант на безкоштовне навчання в Університеті Короля Данила та цінні подарунки від університету.