Команда Університету Короля Данила підписала меморандум про співпрацю з Українською академією лідерства
22 лютого 2022 01:02

21 лютого команда Університету Короля Данила підписала меморандум про співпрацю з Українською академією лідерства.

Українська академія лідерства — це платформа особистісного та суспільного розвитку для молоді. Академія поєднує річну програму між школою та університетом для вмотивованих підлітків 16-20 років та масштабні соціальні проєкти для суспільства.

УКД та академія планують обмінюватись досвідом, реалізовувати спільні проєкти та організовувати події.

І перший спільний захід відбудеться вже завтра, 22 лютого. Запрошуємо на відкриту лекцію в Івано-Франківську Валерія Пекаря.

Валерій Пекар — футуролог, президент компанії «Євроіндекс», яка є провідним організатором виставок «бізнес для бізнесу» в Україні; викладач Львівської бізнес-школи LvBS та Української академії лідерства.

На учасників також чекатиме бесіда з лектором та групова практична робота.