Другий обласний Молитовний сніданок.
28 травня 2021 12:05
другий обласний Молитовний сніданок

Сьогодні в Університеті Короля Данила пройшов другий обласний Молитовний сніданок. В заході взяли участь більше сотні осіб, серед яких депутати всіх рівнів, представники міськвиконкому та облдержадміністрації, громадські та релігійні діячі, бізнесмени.

Такі заходи слугують місцем духовного єднання і порозуміння провідних політиків, урядовців, дипломатів, релігійних лідерів. В Україні за останнє десятиріччя стало доброю традицією проведення щороку Національних молитовних сніданків.

Молитву про поранених та сім’ї загиблих у війні прочитав ректор Університету Короля Данила Мирослав Луцький. А особливу атмосферу Молитовного сніданку створювали колектив Harmonia Nobile, Павло Унгурян, Юлія Сенюк, переможець проєкту «Голос» Сергій Лазановський.
другий обласний Молитовний сніданок

Гостями сніданку були митрополит Володимир Війтишин, мер Івано-Франківська Руслан Марцінків, Архієпископ-митрополит Львівський Мечислав Мокшицький, завідувачка терапевтичного відділення Зена Зозуляк та інші визначні особистості.