День вишиванки УКД
21 травня 2020 09:05
День вишиванки УКД

Всесвітній день вишиванки в Університеті Короля Данила провели дуже святково!

Міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу, з‘явилось у 2006 році завдяки старанням українських студентів. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

В Університеті Короля Данила щороку в третій четвер травня студенти та викладачі приходять на пари у вишитих сорочках. В цей день коридори та аудиторії УКД заповнені яскравими барвами та прекрасними орнаментами.

21 травня 2020 року не стало винятком. Студенти УКД дотримались святкового дрес-коду і під час проведення онлайн-пар. А адміністрація та викладачі провели цей день в стінах УКД за обговоренням результатів запровадження дистанційного навчання та планів на наступний рік. Ректорат відбувся у святковому форматі та з дотриманням карантинних вимог.