Meet

Міжнародне свято науки та освітніх інновацій, організоване кафедрою ІТ УКД, Академією техніки 4.0 (м. Раковнік, Чехія) та Центром освітніх інновацій міської ради, відбулося сьогодні в Університеті Короля Данила.

Дійство об’єднало студентів і викладачів Університету Короля Данила, а також у святі взяли участь близько 200 учнів ліцеїв Галицької ТГ, що відвідали УКД у рамках проєкту «SchoolHub».

«Для нас цінно, що у події, метою організації якої є акцент на значущості науки, технологій та інновацій у сучасному світі, беруть участь і ліцеїсти. Особливо важливо сьогодні, у часі війни, демонструвати дітям наші наукові здобутки та розробки, показувати, що час не зупинився, і ми мусимо розвиватися», - відзначила координаторка проєкту «SchoolHub», проректорка УКД із соціально-виховної роботи Іванна Бабецька.

Під час заходу було представлено сучасні закордонні новації, спрямовані на підвищення ефективності і якості навчання.

«Спільно з нашим партнером, Академією техніки 4.0, ми організували свято з метою популяризації науки та технологій, їх пропагування для загалу, залучення уваги громадськості до досягнень сучасної науки та технологій, заохочення науково-дослідницької діяльності, сприяння зацікавленості учнів, студентів, науковців та громадськості в наукових інноваціях, підтримки міжнародного співробітництва, заохочення обміну науковими знаннями, ідеями та досвідом між країнами для спільного розв'язання глобальних викликів та проблем», - відзначив про актуальність заходу проєктний менеджер ІТ-спеціальності Тарас Стисло (Taras Styslo).