Meet

У рамках реалізації проєкту «Дні ІТ-компаній в УКД» сьогодні відбулася неформальна зустріч «Код, креатив та гумор: цікаві історії з життя програміста» з представником компанії NETLS Software Development Костянтином Кецкалом (Костянтин Кецкало).

Лектор поділився зі студентами, майбутніми ІТ-фахівцями, власним досвідом роботи в ІТ- сфері, зокрема говорив про те, як віднайти себе в цій індустрії, якими навичками повинен володіти конкурентноспроможний айтівець, як правильно розрахувати свій робочий час та реагувати на виклики й форс-мажори. Окрім цього, розповів, як навчитися заробляти й грамотно інвестувати кошти.

Після виступу пана Костянтина HR компанії NetLS Ольга Яцюк провела інтерактив для студентів, де вони, застосовуючи попередньо набуті знання, логіку й удачу, мали можливість виграти призи, підготовані командою NetLS.

«Такі зустрічі з представниками ІТ-компаній є важливим доповненням звичного навчального процесу. Вони мотивують студентів «розвиватися» в професії, а також надають можливість підготуватися до викликів, що чекатимуть їх у професійному майбутньому», — зауважив Тарас Стисло (Taras Styslo).