Meet

20 серпня в Університеті Короля Данила у співпраці з blago developer та Івано-Франківський ІТ кластер пройшов ІТ Форум «Українська ІТ-сфера у воєнних реаліях. Перспективи та тренди майбутнього».

Захід відвідали ІТвці, керівники ІТ-компаній та ті, хто мріє потрапити до цієї сфери. Форум став чудовою можливістю наживо поспілкуватись з колегами й однодумцями, почути та зрозуміти вектор руху ІТ-індустрії.

Інформаційний партнер заходу - інформаційний журнал МІСТО

Спікери заходу - спеціалісти зі світовим імʼям, керівники ІТ-компаній та Івано-Франківських офісів: Тарас Кицмей, Роман Шеремета, Сергій Гнатчук, Наталія Мухітдінова, Володимир Якубовський, Іван Дячишин та Богдан Футерко.

Одне з питань, на яке спеціалісти шукали відповідь: «Якою сьогодні має бути IT-освіта?» Глибокою думкою поділився президент найбільшої ІТ-компанії в Україні SoftServe, заслужений економіст України, науковець, підприємець, меценат Тарас Кицмей: «Існує певний розрив між університетською освітою і вимогами індустрії. Розв'язанням цієї проблеми є співпраця індустрій та університетів».

«Саме таким шляхом йде Університет Короля Данила, який залучає ІТвців до розробки нових освітніх програм, пропонує дуальну освіту, запрошує до викладання практиків», - ділиться перший проректор УКД Михайло Косьмій.