Meet

В Університеті Короля Данила відбувся науково-практичний симпозіум «ІТ-екосистема: цифровізація бізнес-процесів».

Цей захід, спільно організований та проведений кафедрами інформаційних технологій і управління та адміністрування, зібрав висококваліфікованих фахівців-спікерів та зацікавлених учасників.

Модератори симпозіуму - проєктний менеджер ІТ-напряму УКД Тарас Стисло (Taras Styslo) і студент кафедри управління та адміністрування УКД Андрій Тихонюк .

Основна частина симпозіуму передбачала роботу двох дискусійних панелей: «Стратегії цифрової трансформації в ІТ» та «Цифровізація бізнес-процесів», - які відкривали перший проректор УКД Михайло Косьмій та проректорка з наукової роботи Людмила Андрусів.

У рамках першої детально розглядали проблему інтеграції штучного інтелекту в розробку вимог та основні фактори, які роблять компанію успішною, диджитал-трансформацію і будівельні блоки цифрової трансформації. Також йшлося про види робіт, які можна полегшити за допомогою ШІ, та про перспективи розвитку штучного інтелекту і використання його в роботі університету, зокрема адаптацію можливостей цифрової трансформації до потреб університетської спільноти.

Тематика другої дискусійної панелі присвячена інноваціям у бізнес-процесах. Експерти проаналізували, яким чином трансформації бізнес-моделей сприяють росту та розвитку підприємств, акцентували на тенденціях щодо цифровізації у світі і в Україні. Йшлося також про цифрові інструменти Державної податкової служби та затребуваність спеціалістів на інноваційному ринку.