Meet

Хотіли б поспілкуватись з керівниками найбільших IT-компаній міста? Почути про буденне життя та робочу рутину успішного ITвця? Почути робочі поради?

Близько 200 учасників IT Day від Університету Короля Данила та Івано-Франківський ІТ кластер вже здійснили це бажання. 16 вересня в УКД зібрались представники та керівники компаній розповіли молоді УКД та міста про те, як воно бути ITвцем.

Особливо студентам та школярам сподобалось неформальне спілкування зі спікерами, можливість розпитати керівників та фахівців таких компаній, як SoftServe, COAX Software Ukraine, Avenga Ukraine, Intellias Ukraine, Sombra, Netls, IT CLUSTER Academy про їх досвід, факапи та успіхи.

Генеральний партнер - Coax.

Молодь незабутньо провела час, отримала безліч вражень та подарунків, а головне, ґрунтовніше підходитиме до вибору майбутньої професії!