Meet

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад триває в Університеті Короля Данила.

Сьогодні участь в міському етапі олімпіади з інформаційних технологій узяли 96 учнів 8-11 класів закладів середньої загальної освіти.

«У сучасному цифровому світі вивчення інформаційних технологій є важливим аспектом навчання, оскільки дозволяє розвивати навички для ефективної роботи із сучасними технологіями, сприяє розумінню інноваційних процесів та допомагає організувати будь-яку людську діяльність найбільш ефективно. Крім того, вивчення інформаційних технологій розвиває аналітичні здібності та особистісні навички, необхідні для розв'язання різних проблем», - розповідає про важливість олімпіади викладач кафедри інформаційних технологій УКД, голова циклової комісії ІТ Фахового коледжу УКД Василь Шкатуляк (Vasya Shkatulyak).