Зустріч з Владом Ямою
пн, 06/22/2020 - 14:47
Зустріч з Владом Ямою

1 липня о 12.00 чекаємо вас на зустрічі з зіркою української хореографії – Владом Ямою. Зустріч відбудеться в рамках відкриття в Коледжі Університету Короля Данила спеціальності «Сучасна хореографія».

Популярний шоумен й талановитий хореограф розповість про свої кроки до досягнення успіху, поділиться секретами мотивації та розкриє подробиці своїх танцювальних буднів. А ділитись Владислав має чим! Адже за плечима зірки безліч призових місць на чемпіонатах, успішна кар'єра танцюриста і хореографа, шоумена. Владислав був учасником конкурсу «Танці з зірками», членом журі телепроєктів «Україна має талант», «Танцюють всі!», «Танці з зірками», «Ліга Сміху».

«Відкрита зустріч з успішними людьми» – цікавий проєкт Університету Короля Данила для студентів Івано-Франківська та всіх зацікавлених, який спрямований на реалізацію місії УКД – творимо екосистему для розвитку успішної та підприємливої особистості.

Відкрита зустріч дає можливість познайомитись, поспілкуватись, дізнатись секрети успіху, поділитись ідеями з відомими людьми України та світу. Адже Університет Короля Данила є майданчиком для зустрічі студентів з успішними людьми, які діляться своїм досвідом.

Участь в проєкті – можливість навчитись визначати пріоритети, планувати, організовувати, наполегливо працювати, дізнаватись більше, ставити цілі та досягати успіху в навчанні, кар'єрі, бізнесі, спорті, мистецтві..!

Зустріч відкрита та безкоштовна для всіх охочих!