Зустріч студентської ради Університету Короля Данила з представниками органів влади Івано-Франківської міської ради
сб, 12/11/2021 - 21:30
фото зустрічі Студентської ради УКД

8 грудня відбулась робоча зустріч культурно-мистецького департаменту, департаменту волонтерського руху та соціальних робіт студентської ради Університету Короля Данила із директором Департаменту культури Івано-Франківської міської ради Надією Загурською, також з начальником управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації Володимиром Федораком.

Тема обговорення - план роботи департаментів студентської ради УКД на 2022 рік.

Метою зустрічі стала співпраця команди УКД та представників органів влади задля популяризації культури і волонтерської діяльності серед молоді міста та Івано-Франківської області. Голова культурно-мистецького департаменту УКД Софія Піндус виступила з рядом пропозицій.

Голова департаменту волонтерського руху та соціальних робіт УКД Хиляк Христина також запропонувала ідеї для майбутніх заходів.

«Щиро раді співпраці та впевнені, що ідеї, які були озвучені та опрацьовані із управліннями та департаментами міста й області дадуть поштовх для реалізації нових масштабних проєктів на території міста та області»- зауважила проректор соціально-виховної роботи Іванна Бабецька.