З чого починається щаслива сім’я?
пн, 04/10/2023 - 15:57
З чого починається щаслива сім’я?

У рамках реалізації соціального проєкту «Народжуємо нескорених. Будуємо майбутнє» 12 квітня о 16 год в Університеті Короля Данила відбудеться тренінг «З чого починається щаслива сім’я?». Проєкт втілюється УКД спільно з Міським перинатальним центром Івано-Франківської міської ради, БК blago developer та за підтримки мера Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Провідні лікарі та психологи регіону, представники громадськості: Уляна Терновська, Ярослав Дубас, Андрій Галин, Андрій Мандзій, Оксана Вінтонів, Юлія Протас, Марта Кубарич, Вікторія Логажевська, Наталія Кінаш - говоритимуть про інститут сім’ї сьогодні та найактуальніші проблеми подружжя: оптимальний вік для одруження, народження дітей, безпліддя, ІПСШ, їх віддалені наслідки, лікування та шляхи профілактики, жіноче і чоловіче здоров’я, вправи Кегеля як панацею, страхи та стереотипи в житті сучасної жінки.