Відкрита зустріч з успішними людьми: Мауріціо Ароніка, Едоардо Крізафуллі
вт, 02/28/2023 - 13:35
Відкрита зустріч з успішними людьми: Мауріціо Ароніка, Едоардо Крізафуллі

3 березня 2023 року у рамках утілення проєкту «Відкрита зустріч з успішними людьми» в актовій залі Університету Короля Данила відбудеться зустріч з президентом Фонду Цілей Сталого Розвитку ООН, послом Болонського центру ЮНЕСКО Мауріціо Аронікою та директором Італійського інституту культури в Києві, аташе з питань культури Посольства Італії в Україні Едоардо Крізафуллі.

Завдяки сприянню та активному комунікаційному супроводу пана Мауріціо Ароніки у червні 2022 року відбулося приєднання Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Йосафата Кобринського у статусі партнера до культурного маршруту Ради Європи «Європейський шлях кераміки».

«Відкрита зустріч з успішними людьми» – соціальний проєкт Університету Короля Данила для студентів Івано-Франківська та всіх зацікавлених, який спрямований на реалізацію місії УКД – творити екосистему для розвитку успішної та підприємливої особистості.

Відкрита зустріч дає можливість познайомитись, поспілкуватись, дізнатись секрети успіху, поділитись ідеями з відомими людьми України та світу. Участь в проєкті - можливість навчитись визначати пріоритети, планувати, організовувати, наполегливо працювати, дізнаватись більше, ставити цілі та досягати успіху в навчанні, кар'єрі, бізнесі, спорті, мистецтві!

Зустріч відкрита та безкоштовна для всіх охочих