Відкрита зустріч з успішними людьми: Анна Добриднєва
пн, 11/20/2023 - 16:20
Відкрита зустріч з успішними людьми: Анна Добриднєва

21 листопада о 14 годині в рамках реалізації соціального проєкту Університету Короля Данила «Відкрита зустріч з успішними людьми» до закладу завітає Анна Добриднєва - співачка, авторка пісень, авторка офіційних саундтреків до фільмів та серіалів, волонтерка.

«Відкрита зустріч з успішними людьми» – соціальний проєкт Університету Короля Данила для студентів Івано-Франківська та всіх зацікавлених, який спрямований на реалізацію місії УКД – творити екосистему для розвитку успішної та підприємливої особистості.

Відкрита зустріч дає можливість познайомитись, поспілкуватись, дізнатись секрети успіху, поділитись ідеями з відомими людьми України та світу. Участь в проєкті - можливість навчитись визначати пріоритети, планувати, організовувати, наполегливо працювати, дізнаватись більше, ставити цілі та досягати успіху в навчанні, кар'єрі, бізнесі, спорті, мистецтві!

Місце проведення: конференц-зал (4-й поверх).

Зустріч відкрита та безкоштовна для всіх охочих!