У пошуках істини: гіпотези виникнення життя
ср, 03/27/2024 - 16:22
У пошуках істини: гіпотези виникнення життя

4 квітня о 15.00 у 407 авдиторії Університету Короля Данила відбудеться чергове засідання дискусійного клубу «У пошуках істини: гіпотези виникнення життя».

Мета зустрічі - формування у студентів критичного мислення та вміння розпізнавати фейкову і псевдонаукову інформацію, а також розширення студентського світогляду, поліпшення навичок толерантного ведення дискусії.

Робота дискусійного клубу спрямована на інтелектуальний та всебічний розвиток студентської молоді.

Засідання дискусійного клубу організовується спільно із Дністровським регіональним ландшафтним парком імені Сергія Дідича.

Запрошений гість - кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології та екології ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» Андрій Заморока.