Тиждень Інновація в Університеті Короля Данила «Innovation Week»
вт, 11/14/2023 - 11:28
Тиждень Інновація в Університеті Короля Данила «Innovation Week»

У рамках міжнародного проєкту «ILCA (Innovation Laboratories for Climate Actions)», партнером якого є Університет Короля Данила, впродовж 20-24 листопада 2023 року відбудеться «Innovation Week».

Ця подія відбуватиметься одночасно з іншими партнерами ILCA в Україні та Європі. ILCA спрямований на посилення людського капіталу в кліматичних інноваціях та підприємництві для системного розв'язання проблем. Він сприяє розвитку міждисциплінарного потенціалу кліматичних та соціальних інновацій шляхом створення лабораторій та залучає нових учасників до розробки кліматичних інновацій.

На «Innovation Week» відбудеться форум Прикарпатського еко-енергетичного кластеру, зустріч із провідними компаніями у сфері відновлюваної енергетики та екологічного бізнесу, розроблення стартапів і бізнес-ідей екоспрямування у форматі хакатону для студентів, лекції від експертів. З

апрошуємо студентів та всіх охочих. Для участі можна зареєструватися за лінком: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSePaSyAegQcpC.../viewform

Долучайтесь до «Innovation Week» і станьте частиною руху, який змінює світ на краще. Приєднуйтесь до нас та втілюйте ідеї щодо збереження нашої планети!