Тренінг «Бізнес-план: від ідеї до гранту на власну справу»
пн, 03/18/2024 - 14:14
Тренінг «Бізнес-план: від ідеї до гранту на власну справу»

21 березня о 16 годині в «Новій енергії», що на 0-му поверсі Університету Короля Данила, відбудеться тренінг «Бізнес-план: від ідеї до гранту на власну справу».

Тренери: Вікторія Кифяк, кандидатка економічних наук, доцентка кафедри бізнесу та управління персоналом Чернівецького національного університету ім.Ю. Федьковича, координаторка підготовки бізнес-планів проєкту «Україна-Норвегія», бізнес-тренерка проєкту EU4Business, організаторка заходів «Зимова бізнес-школа» та «HR-школа»; Максим Карпаш, доктор технічних наук, професор кафедри архітектури та будівництва УКД, проректор із міжнародних звʼязків та стратегічного розвитку.

Майстерність бізнес-планування - ключовий навик для залучення гранту на створення чи розвиток вашого бізнесу.

Цей тренінг навчить розуміти методологію створення бізнес-планів, формувати опис розділів бізнес-плану: від маркетингу до фінансів і оцінки бізнес-ризиків, адаптувати бізнес-план під критерії грантодавців і вибороти фінансування, якісно презентувати ідею.

Для участі слід попередньо зареєструватися: