TeensТуса 3.0
ср, 10/09/2024 - 15:50
TeensТуса 3.0

Один із наймасштабніших заходів, на якому будуть представлені управлінсько-адміністративні професії, знову в УКД!

Запрошуємо абітурієнтів, учнів 8-11 класів шкіл міста, долучитися до TeensТуси 3.0!

Захід відбудеться 14 листопада о 11 годині в малому та великому актових залах УКД. Подія забезпечить учасників необхідною інформацією щодо правильного вибору власного шляху в кар'єрному розвитку.

TeensТуса 3.0 - яскравий івент, що відкриває нові можливості у виборі майбутнього! Захід поєднає найкраще зі сфери освіти, музики та розваг. Гостей чекають зустрічі з фахівцями, які ділитимуться своїм досвідом та знаннями.

Окрім того, конкурси, ігри, майстеркласи. З-поміж спікерів - представники бізнес-спільноти і кращі студенти УКД, які представлять спеціальності «Маркетинг», «Менеджмент»,«Облік і оподаткування» і «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».

У нас кожен знайде щось цікаве та корисне для себе! Доєднуйтеся!