Створення власного бренду в гастрономічній сфері: важливі кроки та стратегії для впізнаваності на ринку
пн, 11/20/2023 - 10:47

28 листопада о 14 годині в Університеті Короля Данила відбудеться зустріч із власником мережі доставки їжі «Оце так», інстаблогером та ютубером Ігорем Пустовітом.

Ігор ділитиметься з присутніми особливостями та етапністю створення власного бренду в гастрономічній сфері, говоритиме, зокрема, про необхідні кроки та стратегії для впізнаваності на ринку.

На зустрічі зможете розпитати Ігоря все, що вас цікавить, про сферу обслуговування, блогерство, рекламу і не тільки! Такі зустрічі - ексклюзив Університету Короля Данила.

Місце проведення: зал нового освітнього простору (4 поверх).

Долучайтеся!