Робоча зустріч Студентської ради Університету Короля Данила з представниками влади
ср, 12/22/2021 - 18:22
work meeting poster

16 грудня - відбулась робоча зустріч департаменту міжнародних відносин та зв'язків з громадськістю студентської ради Університету Короля Данила із Ігором Попадюком - директором департаменту інвестиційної політики проєктів, міжнародних зв'язків, туризму та промоцій міста, Олександром Зрайко - заступник директора департаменту, Гугіль Наталією - начальником відділу туризму та промоцій міста та Лідиховською Галиною - начальником відділу міжнародних зв'язків та протоколу.

✨Тема обговорення - план роботи департаменту міжнародних відносин та зв'язків з громадськістю студентської ради УКД на 2022 рік. Метою зустрічі стала співпраця команди УКД та представників міської влади задля популяризації туризму, залучення студентів до міжнародних проектів Івано-Франківська.

Голова департаменту міжнародних відносин та зв'язків з громадськістю Безтільний Владислав виступив з рядом пропозицій та цікавих заходів.

Щиро раді такій співпраці та впевнені, що ідеї які були озвучені дадуть поштовх для реалізації нових масштабних проектів на території міста та області. І це тільки початок наших співпраць з містом ❤️