Презентація книги Зеновія Соколовського.
ср, 06/30/2021 - 10:41
Презентація книги Зеновія Соколовського.

1 липня, у четвер, в Університеті Короля Данила відбудеться презентація книги Зеновія Соколовського.

Презентація відбудеться о 13 годині в конференц-залі університету.
Книгу презентуватиме Зеновій Соколовський - архітектор, графік, реставратор та педагог.

"Він бачить світ під дуже цікавим кутом, якого ми не помічаємо. Коли дивимось на назви вулиць, бачимо пункти призначень, а пан Зеновій знає, як називались вулиці у всі періоди існування міста і хоче, щоб ці назви знали усі. Коли ми дивимось на вулиці Івано-Франківська, бачимо шлях від початкової точки до точки кінцевої, а пан Зеновій бачить місто "містом веж", яким воно було колись і мріє про їх відновлення", - зазначає ректор Університету Короля Данила Мирослав Луцький.

Майстер художнього ткацтва, живописець і реставратор - Михайло Дейнега зазначає: "Особистість Зеновія Соколовського - це вже інтелектуальна візитівка нашого міста. Його знають, з ним варто спілкуватися і слухати мудрість поколінь".

Зеновій Богданович Соколовський народився 4 квітня 1941 року в родині священника в селі Гошів Долинського р-ну Станиславівської області.
Зеновій Соколовський є членом Національної спілки архітекторів України та дійсним членом Міжнародної ради з питань пам'яток та визначних місць - "Icomos". Є одним із засновників та членом історико-краєзнавчого об'єднання "Моє місто".

За участь у проєктуванні та здійсненні регенерації центрально - історичної частини м.Івано-Франківська у 2002 році нагороджений Державною премією України в галузі архітектури.
З 2002 року працює доцентом на факультеті архітектури, будівництва та дизайну Івано-Франківського Університету Короля Данила.