Кубок Короля Данила: Фінал
вт, 05/30/2023 - 10:45
Кубок Короля Данила: Фінал

10 червня о 10 годині в спортивному комплексі НФК «Ураган» відбудеться фінал турніру з мініфутболу «Кубок Короля Данила - 2023».

Участь у І етапі між збірними навчальних закладів ТГ взяла 61 футбольна команда учнів 8-11 класів ЗНЗ. Колові зустрічі проводилися упродовж травня на штучних трав’яних майданчиках за правилами «футзалу». Перші місця в групах визначили переможців ТГ. У фінал, таким чином, увійшло 20 команд.

Турнір організований з метою підтримки здорового способу життя та сприяння розвитку спортивної культури серед учнівської молоді.

Команди-учасниці одержать подарунки від партнера заходу - компанії blago developer. A призери у фіналі - кубки і гранти на навчання в Університеті Короля Данила у розмірі 50%, 25% та 10% знижки відповідно. Також 100% знижкою на навчання в Університеті Короля Данила буде нагороджено кращого гравця, кращого бомбардувальника та кращого воротаря турніру.