Кубок Короля Данила
ср, 04/28/2021 - 15:13
Турнір учнівських футбольних команд

Добре граєш у футзал? Прояви свої уміння та виграй грант на безкоштовне навчання!

Університет Короля Данила дбає про розвиток спорту та культури серед молоді, підтримує здоровий спосіб життя. А також розуміє, що часто саме спорт популяризує вищу освіту серед школярів.

Беріть участь у турнірі учнівських футбольних команд 8 - 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів під керівництвом вчителя фізичного виховання (або представників батьківського комітету, які беруть на себе відповідальність за здоров’я дітей).

Важливо: кожна ОТГ може реєструвати до 3-ох команд, не більше (крім шкіл міста Івано-Франківськ).

Гра проводиться за правилами «футзалу». Склад команди не повинен перевищувати 10 чол. Безпосередньо у грі бере участь 5 гравців, один із яких воротар.

Заявки на участь необхідно подати до 15.05.2021 року на https://docs.google.com/.../1FAIpQLSfWOabRJWkTFa.../viewform

Призовий фонд турніру:

Команда, яка займе I-ше місце у турнірі отримує 100% знижки на навчання в Університеті Короля Данила (всього 10 знижок) на цінний кубок.

Футбольна команда, яка займе II-ге місце у турнірі отримує 50% знижки на навчання в Університеті Короля Данила (всього 10 знижок).

Футбольна команда, яка займе III-тє місце у турнірі отримує 25 % знижки на навчання в Університеті Короля Данила я(всього 10 знижок).

Також буде нагороджено кращого гравця турніру 100%-ю знижкою на навчання в Університеті Короля Данила (всього 1 знижка).

Також, будуть нагороджуватися гравці у номінаціях: «кращий гравець», «найкращий бомбардир» та «кращий воротар» Турніру.

Окрім того, фіналісти турніру будуть нагороджуватися цінними подарунками від партнерів даного заходу.

 

-
Дізнатися більше