Конкурс за напрямком «Українська мова»
чт, 11/26/2020 - 11:50
Конкурс за напрямком «Українська мова»

Фонд отця Івана Луцького оголошує конкурс для обдарованої молоді на отримання
грантів на навчання в Університеті Короля Данила

Конкурс з українскої мови
м. Івано-Франківськ, 13 квітня 2021 року

• Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
  • Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради за підтримки міського голови п. Руслана Марцінківа

У рамках реалізації однієї з візій УКД – університет є платформою для нетворкінгу між роботодавцями, студентами, батьками, абітурієнтами, випускниками та науковим середовищем – організовується грантова програма конкурсів для обдарованої молоді.
Мета конкурсувиявлення та підтримка обдарованої учнівської молоді, створення умов для її творчого зростання, розвиток і реалізація здібностей талановитих учнів, нетворкінг для формування нових проектів, а також піднесення престижу української мови; зміцнення української мовної свідомості і гідності; розширення сфери функціонування державної мови та виховання в молодого покоління українців поваги до мови свого народу.

До участі в конкурсах запрошуються учні випускних класів закладів загальної середньої освіти (9,10,11 класів) або особи, які мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту у 2020/2021 навчальному році.

Призовий фонд конкурсу з української мови:

• 3 місце – частковий грант на навчання (оплата 30% вартості навчання в УКД) тагрошовий приз - 500 грн. та цінні подарунки від організатора та партнерів;
  • 2 місце – частковий грант на навчання (оплата 50% вартості навчання в УКД) та грошовий приз - 1000 грн. та цінні подарунки від організатора та партнерів;
  • 1 місце – грант на навчання (оплата 100% вартості навчання в УКД) та грошовий приз - 1 500 грн. та цінні подарунки від організатора та партнерів;

Керівники (вчителі) та навчальні заклади нагороджуватимуться грамотами та подяками від організаторів і партнерів.

Щоб стати учасником необхідно подати заявку встановленого зразка до 05 квітня 2021 року на адресу: college.ukd@ukd.edu.ua з поміткою «На конкурс_Українська мова».

Правила проведення конкурсу з української мови:

Конкурс буде відбуватися у два етапи:

1. написання есе за відповідними вимогами, які вказані нижче (виконані роботи потрібно надсилати на електронну пошту college.ukd@ukd.edu.ua до 09 квітня 2021 р.);
  2. тестування в онлайн-режимі 13 квітня 2021 р. (деталі будуть Вам додатково надіслані координаторами конкурсу).

Увага! Участь у другому турі беруть ті, хто надіслав есе на відповідну електронну адресу до вказаної дати.

Вимоги до написання есе:

Тема есе «Уявіть, що ви маєте можливість поспілкуватися з відомим українцем. Хто б це був, чому саме ця людина, що б ви його спитали?»
Конкурсні есе в електронному варіанті приймаються до 09 квітня 2021 року включно на електронну адресу college.ukd@ukd.edu.ua.
Надсилаючи есе, учасник повинен зважати на дотримання необхідних вимог:

• текст есе має бути авторським, лаконічним, оригінальним, написаним українською літературною мовою та оформленим відповідно до правил українського правопису;
  • у тексті есе необхідно використати:
        2 цитати сучасних українських діячів, митців чи науковців;
        3 фразеологізми та 5 неологізмів, які відповідатимуть тематиці есе;
  • розмір тексту есе – 2 сторінки формату А-4; шрифт Times New Roman, кегль 14, інтервал – 1.5; усі поля – 2 см; вирівнювання тексту одночасно зліва і справа.

Категорично забороняється використовувати думки, ідеї, висловлювання без належного посилання на їх автора.

Зразок оформлення тексту есе:

Прізвище, ім’я, по батькові учасника,
клас та назва закладу, в якому навчається
учасник; контактний телефон та
електронна адреса

УЯВІТЬ, ЩО ВИ МАЄТЕ МОЖЛИВІСТЬ ПОСПІЛКУВАТИСЯ З ВІДОМИМ УКРАЇНЦЕМ.
ХТО Б ЦЕ БУВ, ЧОМУ САМЕ ЦЯ ЛЮДИНА, ЩО Б ВИ ЙОГО СПИТАЛИ?

Текст есе….

Умови виконання тестових завдань:

Тестові завдання (50 питань) складені українською мовою з урахуванням усіх рівнів мови та виконуються кожним учасником самостійно упродовж однієї години у форматі онлайн. Додаткова інформація буде повідомлена кожному учасникові координаторами конкурсу.

УВАГА!

Участь у конкурсі з української мови є безкоштовною!
Після завершення терміну реєстрації (05 квітня 2021 р.) координатори будуть особисто зв’язуватися з кожним учасником чи учасницею, які зареєструвалися для участі в конкурсі, та доводити до відома усі необхідні деталі.

Додаткову інформацію щодо проведення всіх конкурсів можна отримати на сайті Університету Короля Данила: www.ukd.edu.ua або на сайті Коледжу Університету Короля Данила www.college.ukd.edu.ua

Місце проведення: Університет Короля Данила (Україна, 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 35)

Контактна інформація Організаційного комітету конкурсу з української мови:

Варварук Інна Василівна, Фінів Вікторія Михайлівна

моб. (067) 755-75-71; e-mail: college.ukd@ukd.edu.ua