Фонд отця Івана Луцького: конкурс із права
пн, 11/23/2020 - 17:47
Фонд отця Івана Луцького: конкурс із права

Фонд отця Івана Луцького оголошує конкурс для обдарованої молоді на отримання грантів на навчання в Університеті Короля Данила

Конкурс на навчання за спеціальністю «Право»
«Дотримання прав дітей в умовах сьогодення»
м. Івано-Франківськ, 23 лютого 2024 року

• Обласне територіальне управління юстиції в Івано-Франківській області
  • Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області
  • Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
  • Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради за підтримки міського голови п. Руслана Марцінківа
  • Громадська організація «Галицька правозахисна група»
  • Юридична клініка УКД

В рамках реалізації однієї з візій УКД – університет є платформою для нетворкінгу між роботодавцями, студентами, батьками, абітурієнтами, випускниками та науковим середовищем, організовується грантова програма конкурсів для обдарованої молоді. Мета конкурсу: виявлення та підтримка обдарованої учнівської молоді, створення умов для її творчого зростання, розвиток і реалізація здібностей талановитих учнів, нетворкінг для формування нових проектів, а також надання їм допомоги у виборі професії.

До участі в конкурсах запрошуються учні випускних класів закладів загальної середньої освіти (9,10,11 класів), або особи, які мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту у 2023/2024 навчальному році.

Призовий фонд конкурсу за спеціальністю «Право»:

• 3 місце – частковий грант на навчання (оплата 25% вартості навчання в УКД) та грошовий приз - 500 грн. та цінні подарунки від організатора та партнерів;
  • 2 місце – частковий грант на навчання (оплата 50% вартості навчання в УКД) та грошовий приз - 1000 грн. та цінні подарунки від організатора та партнерів;
  • 1 місцегрант на навчання (оплата 100% вартості навчання в УКД) та грошовий приз - 1 500 грн. та цінні подарунки від організатора та партнерів;

Керівники (вчителі) та навчальні заклади нагороджуватимуться грамотами та подяками від організаторів та партнерів.

Щоб стати учасником необхідно подати заявку встановленого зразка до 18 лютого 2024 року за посиланням:

Подати Заявку

Правила проведення грантового конкурсу за спеціальністю «Право»:
Грантовий конкурс відбудеться в один очний тур, змагання в якому проводяться у формі тестування.
Завдання складені українською мовою у формі тестів (50 питань) та виконуються кожним учасником самостійно протягом однієї години в комп’ютерному класі. (В разі виникнення надзвичайних ситуацій змагання відбудеться онлайн із застосуванням системи дистанційної освіти УКД. Про умови та необхідні в такому випадку дії учасників буде проінформовано додатково.)

Конкурс передбачає виконання учасниками тестових завдань на знання:

1. Закону України «Про охорону дитинства»
  2. Конвенції про права дитини

УВАГА!
Участь у конкурсі за спеціальністю «Право» є безкоштовною!
Інші витрати (проїзд, проживання, харчування тощо) оплачують учасниками самостійно.
Учасники повинні мати паспорт або інший документ для підтвердження їх особи.

Додаткову інформацію щодо проведення всіх конкурсів можна отримати на сайті
Університету Короля Данила: www.ukd.edu.ua

Місце проведення: Університет Короля Данила (Україна, 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 35)

Контактна інформація Організаційного комітету конкурсу за спеціальністю «Право»:

ЗВО «Університет Короля Данила»: Україна, 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Є.
Коновальця, 35; www.ukd.edu.ua

Контактні особи: