Конкурс «Students Open Space»
пн, 12/06/2021 - 18:20
рекламний постер конкурсу в укд

Серед студентів УКД був проведений конкурс дизайну інтер'єру приміщення «Students Open Space» - це майбутній простір для студентів.?

Було визначено трьох фіналістів, які подали свої ідеї щодо реалізації цього проєкту:

▫️Жигалюк Сергій Сергійович Спеціальність: Архітектура та містобудування. Студент 1 курсу групи Ас-2021 @_sergo_grizzly_ "Моя ідея полягає в тому щоб розділити цю кімнату перестанком тим самим зробити дві відпочинкові зони де можна буде круто провести вільний час..."

▫️Бурак Яна Вікторівна Студентка 1 курсу групи КА-с-2021-2 @me.yanasss_ "...Насамперед в голові вимальовується картина з пуфиками. На мою думку, це не від’ємна частина кімнат такого типу. Біля них я розмістила читальні столики для зручності студентів..."

▫️Карапутна Діана Романівна студентка 1 курсу коледжу групи КАс-2021-2 @_d1anik_ "Відпочинкова зона запроєктована у заспокійливих тонах. Передбачено відпочинок для студентів..."

Ми гордимося нашими студентами та з нетерпінням очікуємо реалізації в реальність проєктів студентського простору. Щиро бажаємо Вам невичерпної енергії та оптимізму.❤️

#укд #студрада_укд #укд_найкращий