Конкурс інноваційних ідей учнівсько-студентської молоді
пн, 04/12/2021 - 01:26
Конкурс інноваційних ідей учнівсько-студентської молоді

Можливо саме ти навчатимешся в Університеті Короля Данила безкоштовно? Спробуй отримати грант на навчання.

Університет Короля Данила є платформою для нетворкінгу між роботодавцями, студентами, батьками, абітурієнтами, випускниками та науковим середовищем.

Конкурс проводиться з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки творчої роботи учнів та студентів, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, оволодіння ними інноваційними технологіями.

У Конкурсі можуть брати участь учні, студенти, які здобувають загальну середню, професійно-технічну та фахову передвищу освіту у закладах загальної середньої освіти, професійно-технічних закладах та закладах фахової передвищої освіти України (окрім закладів освіти з числа структурних підрозділів Університету Короля Данила), незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі іноземці та особи без громадянства, що навчаються у цих навчальних закладах.

Участь у конкурсі безкоштовна.

«ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС ІННОВАЦІЙНИХ ІДЕЙ УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ»

Призовий фонд конкурсу:

• 3 місце – частковий грант на навчання (оплата 30% вартості навчання в УКД) та грошовий приз – 500 грн. та цінні подарунки від організатора та партнерів;
  • 2 місце – частковий грант на навчання (оплата 50% вартості навчання в УКД) та грошовий приз – 1000 грн. та цінні подарунки від організатора та партнерів;
  • 1 місце – грант на навчання (оплата 100% вартості навчання в УКД) та грошовий приз – 1 500 грн. та цінні подарунки від організатора та партнерів.