Хресна дорога…притчі і роздуми
пт, 04/26/2024 - 11:56
Хресна дорога…притчі і роздуми

29 квітня о 12 годині в конференц-залі на 4 поверсі УКД відбудеться канонічна Хресна дорога про Страсті Христові, обрамлена притчами і музикою, - «Хресна дорога…притчі і роздуми».

Це духовно-мистецький проєкт, покликаний для глибшої молитви, роздумів і можливості приділити час своїй душі та внутрішнім проблемам, знайти шлях їх вирішення.

Захід має ще й благочинну місію: організатори дійства - учасниця проєкту «Етноформація», заслужена артистка України Галина Баранкевич, співачка Ксенія Пранничук, співачка Оксана Романюк, скрипалька Ірина Борух, цимбаліст Костянтин Борух та студенти спеціальності 026 Сценічне мистецтво Фахового коледжу УКД - збирають кошти на пасхальні набори для бідних, бездомних, малозабезпечених.