INTERNATIONAL LANGUAGE FORUM: TUTORING AND BUSINESS COMMUNICATION
пн, 02/12/2024 - 13:31
INTERNATIONAL LANGUAGE FORUM: TUTORING AND BUSINESS COMMUNICATION

З метою обговорення актуальних питань філології із залученням науковців з інших закладів та країн, популяризації спеціальності 035 «Філологія», зокрема англійської та української мов серед роботодавців, студентів, учителів шкіл, налагодження співпраці освіти з бізнес-середовищем міста, підвищення таким чином кількості студентів на відповідній спеціальності впродовж 14-16 березня в Університеті Короля Данила відбудеться «INTERNATIONAL LANGUAGE FORUM: TUTORING AND BUSINESS COMMUNICATION».

У рамках форуму впродовж 3 днів заплановано проведення трьох подій: Міжнародної конференції «Філологічні студії та перекладознавчий дискурс» (14 березня, 10.00, новий освітній простір); презентація кафедри перекладу та філології і відзначення здобувачів та НПП для запрошених стейкхолдерів (15 березня, 11.00); підвищення кваліфікації з мовного тьюторингу для вчителів закладів загальної середньої освіти (16 березня, 11.00).

Запрошуємо всіх охочих до участі!