ІХ Всеукраїнський науково-практичний семінар «Теоретичні та практичні проблеми розвитку кримінального права і процесу»
ср, 11/11/2020 - 16:28

Університет Короля Данила запрошує взяти участь в ІХ Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Теоретичні та практичні проблеми розвитку кримінального права і процесу»,
який відбудеться 4 грудня 2020 року.

Метою семінару є обговорення і пошук шляхів розв'язання актуальних проблем кримінального права та процесу, обмін науковими здобутками й вироблення рекомендацій щодо вдосконалення кримінального, кримінально-процесуального, кримінально-виконавчого законодавства.

В рамках очної частини роботи семінару також планується 4 грудня 2020 року засідання круглого столу «Кримінальний кодекс 2021: to be, or not to be?».

На семінар запрошуються науковці, аспіранти ВНЗ та науково-дослідних установ, а також практичні працівники, які активно займаються науковими дослідженнями у сфері юридичних наук, студенти.

Детальна інформація про умови участі в семінарі та видання його матеріалів читайте на сайті УКД за посиланням: https://ukd.edu.ua/news/navchannya/ikh-vseukrainskiy-naukovo-praktichni…