Гала-концерт проєкту «Школа має талант. 5 сезон»
пн, 06/07/2021 - 13:04
Університет Короля Данила та продюсерський центр «Star Team» запрошує Вас на гала-концерт проєкту «Школа має талант. 5 сезон». На заході лунатимуть дивовижні пісні, виконуватимуться захопливу хореографічні постановки, вражатимуть глибиною акторські виступи та декламаторів віршів. Особливим подарунком для учасників та глядачів стане концерт за участі переможці проєкту «Голос» Сергія Лазановського, суперфіналіста проєкту «Голос» Тьоми Паучека, гурту 7TEEN`S та виконавиці Tayna. Подарунки, сертифікати та дипло

Подарунки, сертифікати та дипломи переможцям вручатимуть найхайповіші блогери Прикарпаття!

Чекаємо Вас 9 червня об 11.00 в актовій залі УКД.